Pokaż Stajnia Chojnów na większej mapie
DOJAZD

Stajnia Chojnów/Kuchnia przy Stajni

Adres:

Ul. Solec 220

Baniocha, 05-532

 

 WSPÓŁRZĘDNE DO NAWIGACJI:  52.045589, 21.097809

 

Zapraszamy do nas wszystkich ROWERZYSTÓW!!! Stajnia Chojnów wraz z Kuchnią przy Stajni stanowi idealny przystanek podczas wszelkich rowerowych wycieczek. Nasz ośrodek jest położony na trasie „Czarnego Chojnowskiego Szlaku Rowerowego Obory- Zalesie Górne”. Jest to szlak łącznikowy pomiędzy Zielonym Chojnowskim Szlakiem Rowerowym i Rowerowym Szlakiem Wisły. Szlak umożliwia planowanie dodatkowych wariantów wycieczek rowerowych. Łączy obie trasy ze stacją PKP w Zalesiu Górnym. Do nas dojedziecie szlakami rowerowymi z Warszawy, Powsina, Zalesia Górnego, Piaseczna, Konstancina-Jeziornej, z Lasu Kabackiego, Góry Kalwarii i wielu innych miejsc…

Tutaj możecie zobaczyć mapkę tras rowerowych i tutaj – Stajnia Chojnów znajduje się na czarnym szlaku, tuż poniżej CZARNOWA.

 

Poniżej opis dojazdu SAMOCHODEM z Warszawy, z ulicy Puławskiej*:

Z Warszawy wyjeżdżamy ulicą Puławską w stronę Piaseczna. W Piasecznie na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Okulickiego, kierujemy się prosto na Górę Kalwarię drogą krajową nr 79. Od tego punktu do przejechania jest 7-8km prosto. Mijamy po drodze miejscowości Siedliska i Żabieniec. W miejscowości Pilawa mijamy światła i skręt w prawo na Zalesie Górne, a następnie skręt w prawo na Orzeszyn. Od tego miejsca do przejechania mamy 500m prosto i tuż za lasem skręcamy w lewo w utwardzoną drogę, przy której jest tablica z informacją o Stajni Chojnów i Kuchni przy Stajni. Punktem orientacyjnym do skrętu w lewo, może być duży srebrny słup, stojący przy drodze z prawej strony, z napisem Gmina Góra Kalwaria. Przed słupem należy skręcić w lewo.

 

*istnieje też możliwość przyjechania od strony Czarnowa-Konstancina

Wykonanie: CopyCon.pl