kucyki

PONY ACADEMY by Monika Sitarska

KONTAKT: 600 991 015

Utytułowana zawodniczka ujeżdżenia, trenerka jazdy na kucach i koniach. W swoim dorobku miała dwa konie Grand Prix. Byla uczestniczką Mistrzostw Polski Seniorów i startowała w Międzynarodowych Zawodach z serii Pucharu Swiata.
Miała też wielką satysfakcję trenować w Niemczech i Danii z najlepszymi trenerami międzynarodowymi.W 2001 r. ukończyła Wydział Nauk o Zwierzętach na SGGW z tytułem magistra inżyniera ze specjalizacją Hodowla Koni i Jeździectwo.W roku 2004 uzyskała tytuł Mistrza Polski Młodych Koni a w 2006 roku zdobyła uprawnienia International Group for Equestrian Qualifications, dzięki którym została instruktorem sportu jeździeckiego. Umożliwiło to trenowanie zawodników i stworzenie Dressage Academy.
Zawodniczki trenowane przez Monikę osiągały doskonałe wyniki sportowe i były uczestniczkami Mistrzostw Polski oraz wielu zawodów na terenie Warszawy i Mazowsza.
W latach 2020-2022 współwłaścicielka Unicorn Academy gdzie prowadziła zajęcia dla młodych adeptów sztuki jeżdzieckiej na kucach w formie zajęć stacjonarnych oraz koloniach i półkoloniach.
Od maja 2022 roku trenuje dzieci i dorosłych na koniach i kucach w Pony Academy w Stajni Chojnów.


Kontakt do instruktorki Dominiki prowadzącej lekcje indywidualne DLA DZIECI: 606 651 604

Wykonanie: CopyCon.pl